Wycieczki dla dzieci i dorosłych

Oferujemy wiele wycieczek dla dzieci i młodzieży. Ponadto przygotowaliśmy wiele atrakcji i wycieczek dla seniorów i sportowców goszczących w naszym ośrodku rekreacyjno – wypoczynkowym.

WIZYTA W BACÓWCE

Zapewniamy Państwu spotkanie w górach na halach z prawdziwymi góralami. W tym z Bacą, który przybliży Państwu tajniki wypasu owiec, produkcji prawdziwego Oscypka. Ponadto będą Państwo mieli okazję zwiedzić bacówkę i skosztować naturalnych prawdziwych wyrobów serowych i nie tylko.

Wadowice – miejsce narodzin Św. Jana Pawła II

Wycieczka do miasta najświetniejszego z Polaków. Do miejsca narodzenia Karola Wojtyły. Wadowice to wspaniała starówka, Sanktuarium, dom rodzinny Jana Pawła II oraz prawdziwe papieskie kremówki.

 

 

Muzeum Browaru  Żywieckiego

Zapraszamy Państwa do zwiedzenie jednego z najstarszych browarów Europy. Książęcy browar w Żywcu to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Łączy tradycję z nowoczesnością. Jest to miejsce, które pozwoli Państwu odkryć historię polskiego przemysłu browarniczego, a pełnoletni uczestnicy wycieczki także będą mieli okazje degustować najlepsze wyroby browaru.

 

 

Stacja Kosmiczna w Pewli Wielkiej

Młodzieżowa stacja kosmiczna to wyjątkowe miejsce dla wszystkich chcących poznać podstawy funkcjonowania i pracy astronautów przebywających na międzynarodowej stacji kosmicznej. Jest to miejsce, w którym młodzież może poczuć się jak astronauta i rozbudzić swoje pasje, a także odkryć to jak ważne są nauki ścisłe i dlaczego warto rozwijać samego siebie.

Pałac i park w Pszczynie

Jeden z najpiękniejszych zespołów pałacowo parkowych w Polsce. Przepiękny pałac o wyjątkowej historii oraz jedynej w swoim rodzaju Sali Lustrzanej. Obiekt położony jest w centrum Pszczyny, a jego otoczenie ubogaca jeden z najpiękniejszych  parków w kraju.

 

 

Zagroda Żubrów w Pszczynie

Zapraszamy do odwiedzenia zagrody Żubrów w parku Pszczyńskim. Te majestatyczne zwierzęta spokrewnione z Bizonami w Polsce występują na wolności w Puszczy Białowieskiej. Odwiedzenie zagrody w Pszczynie to najlepsza okazja aby poznać te wspaniałe zwierzęta bliżej.

 

 

SPOTKANIE Z LOKALNĄ GRUPĄ MUZYCZNO TANECZNĄ

Organizujemy spotkanie z lokalnymi grupami muzyczno tanecznymi. Podczas spotkania nie tylko będą Państwo mieli okazję poznać lokalny folklor oraz nauczyć się lokalnych przyśpiewek ale również nauczyć się kroków popularnych góralskich tańców.

WIZYTA W PRACOWNI FOLKLORYSTYCZNEJ – BIBUŁKARSTWO

Organizujemy spotkanie z lokalnymi artystami prezentując wyjątkowe wyroby lokalnych rzemieślników i co najważniejsze przedstawiając to jak powstają wspaniałe dzieła sztuki lokalnych górali. Ponadto będą Państwo mieli okazję samemu nauczyć się jak zrobić własne arcydzieła. Zajęcia wspaniale rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne dzieci, a dla seniorów są wspaniała okazją do relaksu.

Studio filmów rysunkowych w Bielsku – Białej

Bolek i Lolek, Przygody Baltazara Gąbki, Reksio to tylko cześć wspaniałych historii, które ożywiło studio filmów rysunkowych w Bielsku – Białej. Zachęcamy do zwiedzenia wspaniałego miejsca w którym powstały bajki, na których wychowały się pokolenia Polaków.

 

 

Zamek Sułkowskich w Bielsku – Białej

Historyczny zamek usytuowany w samy centrum Bielska – Białej oferuje Państwu możliwość zwiedzenia zabytkowych wnętrz, a także murów oraz przepięknej starówki miejskiej.

 

 

Park w Żywcu

Jeden z najpiękniejszych parków w południowej Polsce. Duży kompleks parkowo-zamkowy usytuowany w samy centrum Żywca. Wspaniałe  miejsce do wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Na terenie parku najdą Państwo chiński domek oraz mini zoo oraz siłownię na zielonym powietrzu.

 

 

PILSKO, BABIA GÓRA, RYSIANKA

Górska wycieczka z przewodnikiem to gwarancja najlepszego wypoczynku w górach Beskidu Żywieckiego. Organizujemy wycieczki w góry dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. Organizujemy doświadczonego przewodnika, który oprowadzi Państwa odpowiednimi szlakami ukazują najpiękniejsze punkty widokowe Beskidu Żywieckiego.

Gorące źródła – Aquapark Basenowa

Wycieczka do Słowackiego Aquaparku to wspaniała okazja skorzystania z gorących wód termalnych. Okazja do pełnego relaksu, a także i rehabilitacji w gorących wodach termalnych nasyconych mikroelementami. Szczególnie polecamy wycieczką dzieciom, a także seniorom szukającym odpowiedniego miejsca do regeneracji i odpoczynku.

 

 

Park rozrywki w Zatorze

Całodniowa wycieczka do tematycznego parku rozrywki w położonym w pobliżu Zatorze. Park rozrywki zapewnia wiele atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Tutaj także dorośli odnajdą na nowo w sobie dziecko.

 

 

Zamek w Żywcu

Muzeum zamku Żywieckiego to w pełni odrestaurowany kompleks zamkowy z wieloma atrakcjami. Idealne miejsce do nauki historii Beskidu  Żywieckiego. Obiekt jest położony w bezpośredni sąsiedztwie parku miejskiego.

 

 

Góra Żar

To popularny punkt widokowy Beskidy Żywickiego. Na sam szczyt można dostać się pieszo lub skorzystać z kolejki wagonowej. Na szczycie przywita Pastwa wspaniała panorama, stok narciarski oraz saneczkowy a także wyjątkowe rowerowe trasy zjazdowe.

 

 

ZWIEDZANIE ELEKTROWNI WODNEJ PORĄBKA-ŻAR

U podnóża góry Żar zapraszamy do wizyty w jedynej w kraju elektrowni szczytowo-pompowej. Całodniowa wycieczka to wspaniała okazja do prezentacji osiągnięć polskiej techniki energetycznej, a dla dzieci i młodzieży okazja do rozpalenia zainteresowania techniką i naukami ścisłymi.

Jeśli mają Państwo pytania to zapraszamy do kontaktu już teraz. Przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

[themify_icon icon=”fa-envelope-o”] dwpilsko@gmail.com
[themify_icon icon=”fa-mobile”] 600 371 622
[themify_icon icon=”fa-mobile”] 661 342 109
[themify_icon icon=”fa-phone”] 33 863 45 45