Wypoczynek w górach dla seniorów

Od kilku lat organizujemy wypoczynek dla seniorów w każdy wieku. Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku dla grup seniorów szukających komfortowych warunków noclegowych w górach Beskidu Żywieckiego.

Wypoczynek w górach dla seniorów

RELAKS I REKREACJA DLA SENIRÓW NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Organizujemy wypoczynek pełen atrakcji dla grup seniorów z całej polski. Zapewniamy warunki do rekreacji i relaksu. Nasi goście mogą korzystać z atrakcji obiektu bez żadnych ograniczeń. Do Pastwa dyspozycji przygotowaliśmy między innymi kryty basen, saunę, grotę solną z tężnią i wiele innych atrakcji na terenie obiektu i w najbliższej okolicy.

 

TURNUSY NARCIARSKIE DLA SENIRÓW

Zapraszamy grupy seniorów poszukujących ośrodka wypoczynkowo rekreacyjnego położonego w pobliżu wyciągów narciarskich. Nasz lokalizacja w samym sercu Beskidu Żywieckiego, tuż u podnóży Pilska to gwarancja najlepszego wypoczynku oraz gwarancja wyjątkowych warunków narciarskich. Od wspaniale przygotowanych tras narciarskich i wyciągów krzesełkowych dzielą nas zaledwie 3km. Dla Państwa wygody zapewniamy transport na i ze stoku. Po dniu spędzonym na stoku zapraszamy na smaczną domową kuchnię oraz relaks w basenie, saunie, grocie solnej i wielu innych atrakcji. Zapewniamy nocleg dla grup seniorów w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

Wypoczynek w górach dla seniorów

ATRAKCJE NA TERENIE OBIEKTU

Dla wszystkich seniorów goszczących w naszym ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym przygotowaliśmy wiele bezpłatnych atrakcji. Zapraszamy Państwa do skorzystania z:

• krytego basenu

• jacuzzi
• sauny fińska
• sali tanecznej
• groty solnej z tężnią solankową
• wiaty grillowej
• sali zabaw z bilardem, tenisem stołowym, piłkarzykami

• boiska do piłki nożnej i plażowej

To tylko przedsmak tego co możemy Państwu zaoferować. Dzięki wyjątkowej lokalizacji naszego obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego w samym sercu Korbielowa zapewniamy Państwu szereg dodatkowych atrakcji. Wycieczki do urokliwych miejsc Żywiecczyzny. Zapraszamy do skorzystania z fakultatywnych wycieczek. Między innymi zwiedzenie muzeum Browaru Żywieckiego, Góry Żar i zwiedzenia hydroelektrowni oraz wiele innych.

WYCIECZKI I INNE ATRAKCJE W OKOLICY

Aby umilić Państwu pobyt w naszym ośrodku jesteśmy w stanie zorganizować wiele wycieczek. Naszą ofertę różnicujemy zależnie od pory roku, pogody a także preferencji Państwa grupy seniorów. W naszej ofercie zawsze znajdą Państwo coś wyjątkowego.

• zwiedzanie muzeum zamkowego w Żywcu
• góry Żar oraz hydroelektrowni
• wycieczka do gorących źródeł na Słowacji – Besenove
• warsztaty artystyczne Eko-sianko i ceramika artystyczna
• wycieczka do Wadowic – muzeum Jana Pawła II
• zwiedzanie Browaru Żywieckiego
• spotkanie z Bacą, wyrób oscypków z degustacją

[themify_button link=”http://dwpilsko.pl/wycieczki-dla-dzieci-doroslych/” style=”medium outline”]WSZYSTKIE WYCIECZKI[/themify_button]

GÓRSKIE SZLAKI TURYSTYCZNE

Nasz obiekt należy do dużych ośrodków wczasowo – rekreacyjnych. Zapewniamy do stu miejsc noclegowych dla grup seniorów liczących już od 20 osób.  Jedną z wielu zalet naszego obiektu jest jego lokalizacja. Położenie w Korbielowie w samym sercu Beskidu Żywieckiego gwarantuje dostęp do jednych z najpiękniejszych górskich szlaków w Polsce. Dlatego jeśli szukają Państwo odpowiedniego miejsca do organizacji turnusu wypoczynkowego dla seniorów to nasz obiekt w stu procentach spełni Państwa oczekiwania. Nasz obiekt znajduje się zaledwie 5 km od góry Pilsko oraz 10 km od Babiej góry. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego obiektu swój początek mają szlaki turystyczne na Pilsko, Babią górę, Rysiankę. Jeśli szukają Państwo miejsc noclegowych dla seniorów w górach to zapraszamy do kontaktu już teraz.

Wypoczynek w górach dla seniorów
Wypoczynek w górach dla seniorów
Wypoczynek w górach dla seniorów

Jeśli mają Państwo pytania to zapraszamy do kontaktu już teraz. Przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

[themify_icon icon=”fa-envelope-o”] dwpilsko@gmail.com
[themify_icon icon=”fa-mobile”] 600 371 622
[themify_icon icon=”fa-mobile”] 661 342 109
[themify_icon icon=”fa-phone”] 33 863 45 45