Zielone szkoły w górach

NOCLEGI W GÓRACH DLA ZIELONYCH SZKÓŁ
BESKID ŻYWIECKI / PILSKO / KORBIELÓW

Od ponad 20 lat organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży w górach Beskidu Żywieckiego w ramach zielonych szkół i nie tylko. Odpowiednia lokalizacja oraz zaplecze rekreacyjno – sportowe naszego obiektu gwarantują niezapomniane wspominanie dla wszystkich odwiedzających nasz ośrodek w ramach zielonych i białych szkół.

Zielone szkoły w górach

ATRAKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku. Zapraszamy grupy w ramach kolonii, zielonych szkół i białych szkół, grup szukających noclegów w górach podczas ferii zimowych oraz letnich. Jesli szukają Państwo obiektu, który zapewni Państwa podopiecznym wiele atrakcji o każdej porze roku i aurze to zapraszamy do kontaktu już teraz.

Do Państwa dyspozycji wewnątrz obiektu oddajemy:

• kryty basen
• jacuzzi
• sale dydaktyczną
• sale disco
• salę zabaw z bilardem, tenisem stołowym, piłkarzykami
• grotę solną z tężnią solankową
• siłownię

Ponadto na terenie obiektu zapewniamy bezprzewodowy internet WIFI

BIAŁE SZKOŁY, OBOZY NARCIARSKIE

Od dwudziestu lat w okresie zimowym gościmy dzieci i młodzież w ramach białych szkół. Organizujemy aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w ramach ferii zimowych. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy sto miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Nasz ośrodek rekreacyjno – wypoczynkowy znajduje się zaledwie 5 km od centrum narciarskiego Pilsko. Wyciągi krzesełkowe, orczykowe oraz wspaniale utrzymane trasy to gwarancja udanego obozu narciarskiego dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.  Ponadto dla grup narciarskich zapewniamy profesjonalną narciarnię, w której po udanym dniu pełnym białego szaleństwa na stoku mogą Państwo pozostawić sprzęt, a następnie zrelaksować się w basenie, jacuzzi lub saunie fińskiej.

Zielone szkoły w górach
Zielone szkoły w górach

ATRAKCJE SPORTOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Od wielu lat organizujemy obozy sportowe i zielone szkoły w górach dla dzieci i młodzieży z całej polski. Na terenie obiektu znajdą Państwo duży ogród, w którym znajdą Państwo sportowe atrakcje w postaci amatorskiego boiska do piłki nożnej, piłki plażowej, babin tona, huśtawki i zjeżdżalnie dla najmłodszych.

Dla grup sportowych goszczących w naszym ośrodku zapewniamy możliwość korzystania także z profesjonalnego zaplecza sportowego. Dla dzieci i młodzieży przebywających na obozach sportowych zapewniamy możliwość korzystania z hali sportowej, profesjonalnego boiska piłkarskiego, krytych kortów tenisowych i wielu innych atrakcji.

GÓRSKIE SZLAKI TURYSTYCZNE

Nasz obiekt należy do dużych ośrodków wczasowo – rekreacyjnych. Zapewniamy do stu miejsc noclegowych dla grup liczących już od 20 osób.  Jedną z wielu zalet naszego obiektu jest jego lokalizacja. Położenie w Korbielowie w samym sercu Beskidu Żywieckiego gwarantuje dostęp do jednych z najpiekniejszych górskich szlaków w Polsce. Dlatego jeśli szukają Państwo odpowiedniego miejsca do organizacji zielonej szkoły w górach to nasz obiekt w stu procentach spełni Państwa oczekiwania. Nasz obiekt znajduje się zaledwie 5 km od góry Pilsko oraz 10 km od Babiej góry. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego obiektu swój poczatek mają szlaki turystyczne na Pilko, Babią górę, Rysiankę. Jeśli szukają Państwo miejsc noclegowych dla grup dzieci i młodzieży w górach to zapraszamy do kontaktu już teraz.

Zielone szkoły w górach
Zielone szkoły w górach
Zielone szkoły w górach

Jeśli mają Państwo pytania to zapraszamy do kontaktu już teraz. Przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

[themify_icon icon=”fa-envelope-o”] dwpilsko@gmail.com
[themify_icon icon=”fa-mobile”] 600 371 622
[themify_icon icon=”fa-mobile”] 661 342 109
[themify_icon icon=”fa-phone”] 33 863 45 45